Ranking pożyczek z pewnością przyda Ci się właśnie teraz, gdy wydajemy coraz więcej na zbliżające się święta. Promocje i okazje, które pojawiają się w okresie przedświątecznym są na tyle atrakcyjne, że większość osób nie zastanawia się długo nad kolejnym zakupem. To prowadzi jednak do tego, że często okazuje się, że brakuje nam pieniędzy i jedyną możliwością jest skorzystanie z produktów bankowych, które udostępnią nam zdobycie niezbędnej gotówki.

Aktualny ranking – to warto sprawdzić

Oczekujesz szybkiej pożyczki bez dodatkowych zobowiązań? Nie musisz decydować się na usługi dostępne w firmach pozabankowych. Banki także chętniej udzielają zadłużeń, które pojawiają się w krótkim okresie przed zakończeniem roku. Ranking pożyczek może udowodnić to, że zobowiązania proponowane w bankach są dużo korzystniejsze niż tak zwane „chwilówki”. Przede wszystkim dlatego, że oprocentowanie zadłużenia jest znacznie niższe. Dodatkowo inne warunki także są interesujące. Szczególnie okres spłaty środków, który może wynosić nawet kilka lat.

Już teraz, na początku grudnia możesz skorzystać z promocyjnych pożyczek gotówkowych, które pozwolą Ci zdobyć pieniądze potrzebne nie tylko na wydatki świąteczne, ale na każdy dowolny cel.

Instytucja
Millennium Bank
Alior Bank
PKO Bank Polski
Oferta
Świąteczna Siódemka
Zimowa Pożyczka
Mini Ratka
Maksymalna kwota
5 000,00 złotych
20 000,00 złotych
150 000,00 złotych
Okres spłaty
2 lata
10 lat
8 lat
Oprocentowanie
  • 7,00%
  • 7,90%
  • 10,00%

Minimum formalności

W rankingu pożyczek znajdują się oferty, które posiadają bardzo uproszczoną procedurę wnioskowania o zadłużenie. W przypadku Alior Banku oraz PKO Banku Polskiego wystarczy wyłącznie wyciąg z rachunku osobistego. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać zaświadczenia wydanego przez pracodawcę, a bank ma możliwość szybszego przeprowadzenia całej procedury związanej z przyznaniem pożyczki. Wszystkie trzy oferty, które przedstawiliśmy w rankingu pożyczek gwarantują bardzo szybką wypłatę środków. Jest to okres maksymalnie jednego dnia od nawiązania umowy, którą można podpisać po wysłaniu nieskomplikowanego wniosku online. Oznacza to, że pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet w ciągu kilku godzin. Internetowe wnioski dodatkowo zaoszczędzą Twój czas. A ich wypełnienie trwa nie więcej niż zaledwie kilka minut.

Zobacz także:  Dobry kredyt na realizacje domowych wydatków

Ranking pożyczek – na to zwracaj uwagę

Ranking pożyczek lub kredytów gotówkowych może bardzo ułatwić Ci podjęcie decyzji o wyborze zobowiązania. Dzięki zebranym w jednym miejscu informacjom, dowiadujesz się ile konkretna oferta kosztuje i czy spełniasz warunki konieczne do podpisania umowy. Oczywiście każdy z nas przede wszystkim zwraca uwagę na oprocentowanie zadłużenia. Chcąc jednak zmniejszyć miesięczne koszta spłaty możemy wybrać inną ofertę, która zaoferuje nam dłuższy okres spłaty. Zanim nawiążesz umowę z bankiem, sprawdź dokładnie wszystkie warunki pożyczki i zastanów się czy są one dla Ciebie korzystne.